O firmie
najwyższa jakość na lata!

Nowoczesna stomatologia to przede wszystkim komfort, bezbolesność i doskonała jakość zabiegów w życzliwej atmosferze i estetycznym, przyjaznym wnętrzu.

W Studio Stomatologii Estedent kładę szczególny nacisk na zapewnienie Państwu tych podstawowych zasad nowoczesnego podejścia do współczesnego leczenia stomatologicznego.

Gabinet to przytulne wnętrze o ciepłej, relaksującej kolorystyce, wyposażone w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt i urządzenia wiodących na światowym rynku producentów.

W swojej praktyce zapewniam Państwu:

  • Bezkompromisowe bezpieczeństwo, ponieważ materiały i instrumenty są jednorazowe lub sterylne. Sterylizacja w nowoczesnym autoklawie Serilclave 18b firmy Cominox poddawana jest aż trzykrotnej kontroli: parametrów, fizycznej i biologicznej.
  • Leczenie w oparciu o światowe standardy dzięki stałemu doskonaleniu wiedzy na licznych kursach i szkoleniach oraz pracy na najwyższej jakości materiałach sprawdzonych producentów.
  • Komfort i bezbolesność zabiegów, aby wizyta upłynęła Państwu szybko i przyjemnie. Każdy najmniejszy nawet zabieg można wykonać w znieczuleniu.
  • Współczesna stomatologia to również stomatologia estetyczna, a to oznacza koniec z ciemnymi wypełnieniami i koronami, które „widać” z daleka. Wypełnienia odtwarzające brakujące tkanki łączą się niemalże niewidocznie z zębem, tworząc razem harmonijną całość. Nowoczesne, estetyczne korony i mosty wyglądają zupełnie jak naturalne żywe zęby. W stomatologii obecnie jest dostępny cały wachlarz zabiegów zapewniających zdrowie i wspaniały naturalnie jasny wygląd zębów.

Warning: Smarty error: unable to read resource: "glowna.tpl" in /home/platne/estedent/public_html/studio-estedent.pl/bpanel/lib/Smarty.class.php on line 1095 Warning: Smarty error: unable to read resource: "glowna.tpl" in /home/platne/estedent/public_html/studio-estedent.pl/bpanel/lib/Smarty.class.php on line 1095 Warning: Smarty error: unable to read resource: "footer.tpl" in /home/platne/estedent/public_html/studio-estedent.pl/bpanel/lib/Smarty.class.php on line 1095